Redizajn & staging na mieru

Máte predstavu, ako by váš nový byt mohol vyzerať, ale nemáte čas či skúsenosti so zariaďovaním? Využite naše služby bytového dizajnu. Zariadime vaše nové bývanie podľa vašich predstáv.

 

Prieskum obchodov, zjednávanie podmienok dodania, kontrola dodávateľov, montáž … to všetko vyžaduje čas a trpezlivosť. Pomôžeme preniesť vaše predstavy a sny o novom bývaní do skutočnosti. Ušetríme váš čas a pomôžeme vám vytvoriť váš nový domov.

 

Spoločne si preberieme vašu predstavu o ideálnom mieste na bývanie, vaše preferencie v oblasti farieb, materiálov, spôsobe využitia jednotlivých miestností vášho nového bytu či domu. Sami urobíme prieskum medzi rôznymi dodávateľmi a prinesieme vám na stôl konkrétny návrh, ako by mohlo vaše nové bývanie vyzerať, za aký čas a za akú cenu.

 

Keď si vyberiete konečnú podobu svojho nového bývania, bude rad zase na nás. Objednáme vybrané kusy nábytku, vrátane kuchynskej linky a spotrebičov, textílie, či dekorácie u odsúhlasených dodávateľov, zariadime dodanie a montáž všetkých častí interiéru.

 

Potrebujete pomôcť so sťahovaním? Aj tu vám vieme poslúžiť. Poradíme vám, ktoré kusy nábytku viete čo najlepšie využiť vo vašom novom byte, pomôžeme vám s balením a vybaľovaním a zariadime, aby ste so všetkým mali čo najmenej starostí.

 

A prečo si vybrať Priprav svoj byt? Máme dlhoročné skúsenosti s úpravou interiérov domácností. Dokážeme vniesť život do každej nehnuteľnosti, do paneláku spred 30 rokov aj do úplnej novostavby. A čo je v dnešnej rýchlej dobe najdôležitejšie, vy ušetríte svoj čas a energiu na dôležitejšie veci, ako je nákup nábytku a zariaďovanie nehnuteľnosti.